Підвісний світильник Maytoni Roots Mod193Pl01W

- В наявності
- Код: 165922998
7 664 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Roots (Mod193Pl01W). Maytoni Lampa Wisząca Roots (Mod193Pl01W). це не лише джерело світла, але й ключовий елемент оформлення інтер'єру, який може змінити характер кожного приміщення. Правильно підібрана стельова лампа має надзвичайний вплив на атмосферу в офісі чи спальні, створюючи теплу і затишну атмосферу. Завдяки застосуванню. стилю бохо. та. бежевих відтінків. , лампа чудово впишеться в різноманітні оформлення, додаючи простору неповторного характеру. Ключові характеристики продукту. При виборі лампи варто звернути увагу на кілька суттєвих...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25,5 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 31cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 7 664 ₴

