Бра Maytoni Los 176 LED C175-Wl-01-6W-B чорна

- В наявності
- Код: 150743845
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійковий світильник LED чорний з вимикачем для спальні 3000K Maytoni. Світильник Maytoni Technical Ios 176 - це поєднання сучасного дизайну з функціональністю, яке ідеально вписується в будь-яку сучасну обстановку. Виготовлений з високоякісних матеріалів, таких як алюміній і метал, забезпечує довговічність та естетичний вигляд. Непомітний чорний колір та мінімалістична форма світильника додають інтер'єру елегантності, роблячи його відмінним вибором як для квартир, так і для комерційних приміщень. Світильник оснащений двома світловими точками з вбудованим джерелом LED, що забезпечує рівномірне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13cm мм |
| Глибина | 6,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 13cm мм |
- Ціна: 9 633 ₴





