Підвісний світильник Milagro Campania 1xE27 Ml0342

- В наявності
- Код: 160456682
9 423 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа Підвісна Campania 1Xe27 (Ml0342). Стельові світильники є ключовим елементом в оформленні інтер'єрів, не лише освітлюючи приміщення, але й додаючи характеру та стилю. Серед них підвісні світильники вирізняються своєю універсальністю та здатністю надавати кожному інтер'єру унікального характеру. Сьогодні ми представляємо унікальний продукт, який безумовно приверне увагу і додасть блиску вашим приміщенням. Світлова ефективність. Milagro Лампа Підвісна Campania оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W, що гарантує відповідне розсіювання світла в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 157cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 423 ₴





