Підвісний світильник Aldex Flo Moss S опалове скло 7000G26_S

- В наявності
- Код: 186406681
9 501 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна FLO MOSS S зелена – сучасна стельова лампа з опаловим абажуром E14 LED. Ідеальна для вітальні, їдальні, кухні (над столом/островом), спальні, кабінету, передпокою. Чудово підходить для сучасного, скандинавського, японського, мінімалістичного, класичного стилів. Ми раді, що ти потрапив до нас – місця, де якість і стиль йдуть пліч-о-пліч! Лампа підвісна FLO MOSS S зелена. поєднує тонкий характер з виразним кольоровим акцентом. Глибокий відтінок зеленого і. білий абажур в опалового виконанні. вносять у приміщення тепло та елегантність. Це. стельове освітлення. , яке чудово підійде...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 501 ₴

