Підвісний світильник Milagro Ring Ml166

- В наявності
- Код: 78898388
9 567 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Ring (Ml166). Milagro Ring (Ml166). це сучасна стельова лампа, яка поєднує в собі стиль, функціональність та енергоефективність. Її елегантний дизайн робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, від мінімалістичних до більш класичних. Завдяки використанню технології LED, лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому характеру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Milagro Ring (Ml166). вирізняється. класом енергоефективності A. та використанням LED-модулів з максимальною потужністю. 36W. Це означає, що це...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Глибина | 52cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 52cm мм |
- Ціна: 9 567 ₴

