Плафон Eglo Seras 96555

- Немає в наявності
- Код: 56217289
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Seras (96555). Люстри стельові - це ключовий елемент кожного інтер'єру, що впливає на атмосферу і функціональність простору. Вибираючи відповідне освітлення, можна значно покращити комфорт життя в домі. Eglo Seras (96555). - це плафон, який чудово вписується в ці задуми, пропонуючи не лише стильний вигляд, але й високу якість виконання. Ефективність і параметри світла. Eglo Seras (96555). оснащений чотирма джерелами світла, що забезпечує рівномірне освітлення приміщення. Максимальна потужність кожної лампочки становить 3,3W, що дає достатню кількість світла для щоденного...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6cm мм |
| Глибина | 77cm мм |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 3,3W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 77cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 9 999 ₴

