Підвісний світильник Eglo Oilella 3xE27 чорний/мідний 99615

- Немає в наявності
- Код: 116169269
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo ліхтар підвісний Oilella 3xE27 чорний/мідний 99615. Люстри є невід'ємним елементом кожного добре освітленого інтер'єру. Правильно підібрана лампа може змінити характер приміщення, надаючи йому елегантності, затишку або сучасного стилю. Ідеальним прикладом такого універсального освітлення є. Eglo ліхтар підвісний Oilella 3xE27 чорний/мідний 99615. Світлові характеристики. Одним з ключових аспектів кожної люстри є її світлова ефективність. Модель. Eglo Oilella. оснащена. трьома джерелами світла., які разом створюють рівномірне і приємне освітлення. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 95cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

