Підвісний світильник Mira L LED CCT Tuya білий LP-1201/1P L WH Smart

- Немає в наявності
- Код: 172233250
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Mira LP-1201/1P L WH Smart підвісна лампа сучасна класична рейка 1x45W LED 2700-6000K 5711 lm біла. Модуль LED (джерело світла в комплекті). Продукт фабрично новий, упакований в оригінальну упаковку виробника, що підлягає 2-річній гарантії. Лампа Mira L LED CCT поєднує в собі сучасний дизайн з передовою технологією. Виготовлена з міцного алюмінію білого кольору, що надає їй сучасного та елегантного вигляду. Форма подовженого прямокутника та унікальний екран з візерунком соти роблять лампу не лише джерелом світла, але й...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 45W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Mira |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴






