Підвісний світильник Step Into Design Diverso чорний мат St10055Pblackmatt

- В наявності
- Код: 150628036
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа Підвісна Diverso Чорна Матова 35 См. Стельові світильники завжди відігравали ключову роль в оформленні інтер'єрів. Вони не тільки забезпечують освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватися в різних приміщеннях, надаючи їм характеру та стилю. Один з таких унікальних продуктів - Step Into Design Лампа Підвісна Diverso Чорна Матова 35 См., яка безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Унікальні світлові параметри. Step Into Design Лампа Підвісна Diverso...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 25 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 633 ₴

