Підвісний світильник SIGMA AQUA 5-пунктовий золота 33470

- В наявності
- Код: 139671436
9 318 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SIGMA AQUA ЛАМПА ПОВІСНА 5-ТОЧКОВА ЗОЛОТА 33470 33470. Люстри це не тільки джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який впливає на атмосферу і функціональність кожного приміщення. Правильно підібрана лампа може надати інтер'єру унікального характеру, підкреслюючи його стиль і оздоблення. Обираючи стельове освітлення, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, таких як тип матеріалів, дизайн, потужність та енергоефективність. Елегантна підвісна лампа, якою є модель SIGMA AQUA 5-ТОЧКОВА ЗОЛОТА, це відмінний приклад гармонійного поєднання...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 318 ₴


