Настільна лампа Lucide Esterad з абажуром Lu107198133

- В наявності
- Код: 182475183
9 606 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Esterad 10719/81/33 Lucide. Настільна лампа Esterad 10719/81/33 Lucide надасть кожному приміщенню унікального характеру. Виробник: Lucide. Назва: ESTERAD. Символ: 10719/81/33. Параметри. висота (мм): 1000. висота абажура (мм): 640. діаметр (мм): 340. діаметр абажура (мм): ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: E27. макс потужність джерела: 60 Вт. напруга: 230 В. джерело в комплекті: Ні. можливість затемнення: Ні. колір: зелений. матеріал: скло/тканина. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості матеріалів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 34cm мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 606 ₴




