Настінний кінкет Quintessentiale Keynes 1x3,5W/G9 320Lm 3000K

- В наявності
- Код: 116595888
9 868 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Keynes Qn-Keynes1-Bath 3000K 1X3,5W/G9 320Lm. Kinkiet. Quintessentiale Keynes Qn-Keynes1-Bath. це ідеальне поєднання. класики та сучасності, яке ідеально підійде для ванної кімнати. Його. елегантний дизайн. та функціональність роблять його не лише освітлювальним елементом, але й декоративним, який підкреслить стиль і характер приміщення. Розгляньмо ключові характеристики цього продукту. Тип і матеріал лампи. Kinkiet. Quintessentiale Keynes Qn-Keynes1-Bath. вирізняється. класичним дизайном. Він виготовлений з. високоякісних матеріалів. –. сталі. та...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Keynes |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13,6 см мм |
- Ціна: 9 868 ₴

