Настінний світильник CERRO Luces Exclusivas LE42611

- В наявності
- Код: 133319034
9 619 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Джерела світла: - тип джерела світла - модуль LED. - колір джерела світла - 3000K. - потужність джерела світла - 29W 1200lm. - напруга живлення - 230V. - джерело світла в комплекті - так. Колір і матеріал: - колір оздоблення - чорний. - матеріал - метал - матеріал абажура. - метал, акрил. Додаткові параметри: - можливість затемнення - ні. - оснащений вимикачем - ні. - ступінь захисту IP - 20
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 80cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Клас захисту | I |
| Мoдель | CERRO |
| Потужність | 30 W |
| Тип | Настінні |
| Колір світла | Нейтральний білий |
| Ширина | 5cm мм |
| Енергетичний клас | A |
| Яскравість (лм) | 1200 |
- Ціна: 9 619 ₴





