Підвісна лампа Italux Tiara піскований золотий 3Xled 3000K Pnd77362324Wgd

- В наявності
- Код: 160456816
10 695 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Tiara Піскований Золотий З Полірованим 3Xled 3000K Pnd-77362-3-24W-Gd (Pnd77362324Wgd). Люстри. це ключовий елемент оснащення кожного інтер'єру, що поєднує функціональність з естетикою. Italux Tiara. це відмінний приклад продукту, який поєднує в собі всі ці елементи. Пропонує не лише джерело світла, але також сприяє створенню унікальної атмосфери в приміщеннях. Завдяки елегантному дизайну та високій енергоефективності, ця лампа безсумнівно змінить характер кожного місця, надаючи йому затишку та елегантності. Енергоефективність та ефективність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 24W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | TIARA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи та звиси |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 10 695 ₴

