Плафон Ideal Lux Geko Pl3 18508

- В наявності
- Код: 38444973
9 855 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Plafon Geko Pl3. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням характеру та функціональності. Серед багатьох доступних варіантів, плафони вирізняються своїм стриманим, а водночас елегантним виглядом, що робить їх ідеальним вибором для різних приміщень, таких як вітальня чи спальня. Потужність та ефективність освітлення. Ideal Lux Plafon Geko Pl3. це люстра, оснащена. трьома джерелами світла., які можуть використовувати лампочки потужністю до 60W кожна. Завдяки цьому, цей плафон здатен забезпечити достатню кількість світла для освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30,5 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 7см мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 40,5см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 855 ₴

