Підвісна лампа Emibig Azura 7 Bl графіт 12947

- В наявності
- Код: 156107734
9 960 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Lampa Wisząca Azura 7 Bl Grafit 1294/7 (12947). Лампа підвісна. Emibig Azura 7 Bl Grafit 1294/7 (12947). це відмінне поєднання сучасного дизайну з високою функціональністю. Пропонуючи. універсальність застосування, ідеально вписується в різні стилі оформлення, що робить її привабливим елементом декору кожного інтер'єру. Завдяки відповідно підібраним матеріалам і кольорам, лампа не тільки забезпечує належне освітлення, але й підкреслює характер приміщень. Енергоефективність. У зв'язку з зростаючими витратами на енергію, енергоефективність стає ключовим фактором при виборі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Emibig |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | Azura |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 960 ₴

