Настінний кінкет Maxlight Flink LED 18W IP44 білий W0308

- В наявності
- Код: 145119355
9 868 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Прямокутна Настінна Лампа Flink Кінкет Led 18W Ip44 Білий (W0308). Настінні лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, додаючи стилю та функціональності кожному приміщенню. Кінкет LED потужністю 18W, відомий як Flink, є відмінним прикладом сучасного дизайну, поєднаного з практичними рішеннями. Завдяки елегантній формі, цей модель ідеально підійде для кухні та інших просторів, де важливі як естетичне, так і ефективне освітлення. Дизайн та матеріали. Ця модель вирізняється високоякісною металевою конструкцією в білому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Flink |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 868 ₴


