Настінний кінкет Quintiesse Regalia QN-REGALIA1-PC-BATH

- В наявності
- Код: 140037376
9 894 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Kinkiet łazienkowy REGALIA QN-REGALIA1-PC-BATH. Світильники настінні - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який не тільки виконує практичну функцію, але й значно впливає на естетику приміщення. Правильно підібрана настінна лампа може додати характеру та елегантності, особливо в таких просторах, як ванна кімната, де освітлення є ключовим для створення приємної атмосфери. Кінкет ванної кімнати Quintiesse REGALIA QN-REGALIA1-PC-BATH - це ідеальний приклад світильника, який поєднує в собі як функціональність, так і унікальний стиль, вносячи в інтер'єр...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 19,5cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12,2 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Regalia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12,2cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 894 ₴




