Підвісна лампа Eglo Gorosiba 3Xe27 98753

- Немає в наявності
- Код: 100382323
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo 98753 Gorosiba 3Xe27/40W/230V. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і забезпечуючи відповідне світло для повсякденних справ. Залежно від стилю, можуть бути елегантним доповненням у вітальні, практичним джерелом світла на кухні чи затишним акцентом у спальні. Підвісна лампа. Eglo 98753 Gorosiba. - це відмінний вибір, якщо ви шукаєте сучасне і стильне освітлення. Параметри світла. Люстра. Eglo 98753 Gorosiba. оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує відповідну кількість світла для освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Eglo |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 150cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

