Настінний світильник Kinkiet Peter 3000K LIN-3001-90-CH Azzardo

- В наявності
- Код: 83784048
9 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник PETER 90 хром AZ2086 - Azzardo. Светильник PETER 90 AZ2086. це поєднання нестандартного дизайну з надзвичайною увагою до деталей. Відомий бренд. AZzardo. пропонує затишне і сучасне освітлення, виготовлене з найвищої якості матеріалів. Мінімалістична форма в білому кольорі з елементами хрому підкреслить атмосферне розсіювання світла в приміщенні. Інтегроване джерело світла типу LED гарантує неймовірно ефектне освітлення та енергоефективність. Високий ступінь стійкості до проникнення твердих тіл і вологи надає лампі надзвичайної функціональності. Лампа. Peter...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кінкети |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 90cm мм |
- Ціна: 9 920 ₴

