Підвісна лампа Aldex Form 1108L1

- В наявності
- Код: 150628900
10 092 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Aldex Lampa Form (1108L1). Стельові лампи. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію не лише освітлення, але й естетики. Вірно підібрана лампа, така як Aldex Lampa Form (1108L1), може кардинально змінити атмосферу приміщення, надаючи йому характер та стиль. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, таких як тип освітлення, енергоефективність, матеріали, використані для її виробництва, а також дизайн і розміри. Лампи Aldex Lampa Form (1108L1) - це відмінний приклад сучасного освітлення, яке поєднує в собі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Form |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 10 092 ₴





