Підвісна лампа Zuma Line Arcturus чорна-золота P0574-07F-Sdfz 003064-028113

- В наявності
- Код: 166826792
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line P0574-07F-SDFZ Arcturus. Підвісний світильник чорний-золотий. Zuma Line P0574-07F-SDFZ Arcturus. це підвісний світильник, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. практичність. Ідеально підійде для офісів, салонів та спалень, вносячи в інтер'єри неповторну атмосферу. Завдяки своїй універсальній формі, світильник легко впишеться в різноманітні інтер'єри, як класичні, так і сучасні. Енергоефективність та енергозбереження. В епоху зростаючої екологічної свідомості,. Arcturus. вирізняється. енергоефективністю. Оснащений. 7 джерелами світла LED G9. ,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 28W, 4W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Arcturus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 060 ₴

