Підвісна лампа Eglo Mariel 900362

- В наявності
- Код: 143651692
11 180 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Mariel. Люстри це не лише джерело світла, а й ключовий декоративний елемент кожного інтер'єру. Правильно підібрана лампа може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому стилю та елегантності. Eglo Mariel. це відмінний приклад лампи, яка поєднує в собі сучасність з функціональністю. Світлова ефективність. Підвісна лампа. Mariel. вирізняється можливістю використання трьох джерел світла, що дозволяє на рівномірне освітлення великих площ. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність до 40W, що гарантує достатню кількість світла навіть у просторих...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110см мм |
| Глибина | 91см мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 190см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 11 180 ₴

