Плафон Milagro Vaso Amber 12W 14208

- В наявності
- Код: 182540521
10 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа стельова VASO AMBER 12W ЛАМПИ СТЕЛЕВІ 1 шт. Український продукт. Продукти доступні відразу. 24 години. Сервіс. післягарантійний. Багаторічна співпраця з виробником. рекламації на вашу користь. Висока якість виконання. Офіційна дистрибуція. Детальна інформація про продукцію. Код виробника: ML1414. ВИСОТА РЕГУЛЮВАНА (мм): - НАПРУГА: ~230v/50Hz. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 1131lm. КУТ СВІТЛЕННЯ: 120°. ПОТУЖНІСТЬ: 12W LED. ВИСОТА КЛОСА (мм): 130/170/220мм. ШИРИНА КЛОСА (мм): 180/150/130мм. ВАГА БРУТТО: 2.4кг. ВИСОТА (мм): 240мм. НОВИНКИ: 25. СЕРЕДНЯ ТРИВАЛІСТЬ: 25000H. ВИСОТА...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Vaso amber ML1414 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | C |
- Ціна: 10 314 ₴






