Настінний світильник TRIO FABIO LED IP44 20W чорний 283811232

- В наявності
- Код: 118088869
11 273 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Trio Fabio 283811232. Плафон Trio Fabio 283811232 є лампою, яка додасть блиску кожному приміщенню. Виробник: Trio. Назва: FABIO. Символ: 283811232. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 38. ширина (мм): 1200. глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: LED інтегрований. макс потужність джерела: 20 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 20 W, 2300 lm, 3000 K. колір: чорний. матеріал: метал/пластик. IP: 44. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру. Легка установка та можливість регулювання...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
- Ціна: 11 273 ₴

