Підвісна лампа Essa золота 90см

- В наявності
- Код: 162078480
10 288 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка лампа Essa золота 90 см. Стійка лампа Essa. в золотому кольорі - це відмінне рішення для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення. Завдяки своїй унікальній формі та кольоровій гамі, вона ідеально вписується в різноманітні стилі оформлення, від мінімалістичних до більш класичних. Енергоефективне джерело світла LED. та естетика виконання роблять її вибором, що поєднує функціональність і стиль. Особливості та переваги. Лампа Essa. вирізняється. енергоефективним джерелом світла LED. , що дозволяє значно зекономити енергію. Її максимальна потужність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 9W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 10 288 ₴







