Підвісна лампа Aldex Aldo 1152G29J

- В наявності
- Код: 188783134
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна підвісна лампа ALDO – білий блиск, геометрична форма, E27 LED. Ідеально підходить для: вітальні, їдальні, кухні, спальні, кабінету та над кухонним островом. Підходить для стилів: сучасний, мінімалістичний, гламур, скандинавський/japandi. Ми раді, що ти завітав до нас – місця, де якість і стиль йдуть пліч-о-пліч! Відкрий розкішний характер і тонку простоту, яку приносить підвісна лампа ALDO. Поєднання білого блиску з ніжним кремовим акцентом, великий абажур 47 см та можливість використання лампочки LED E27 (до 15W) роблять твоє енергоефективне освітлення високоякісним...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Aldo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 485 ₴





