Підвісна лампа Aldex Aldo біла/синя 1152G216J

- В наявності
- Код: 188783029
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа ALDO біла / синя – сучасна лампа над стіл і острівець. Ідеально підходить для: їдальні, вітальні, кухні, над столом і кухонним островом. Підходить для стилів: сучасний, скандинавський, japandi, мінімалістичний. Чудово, що ти з нами! Розпочнемо! Підвісна лампа ALDO. поєднує. білий. з модним акцентом. синього. , створюючи ефектне, а також заспокійливе джерело світла. Металева основа шириною 47 см. красиво освітлює стіл або острівець, а популярний патрон. E27. дозволяє використовувати. енергозберігаючу LED-лампочку. до. 15W. Це. сучасна стельова лампа. , яка приносить свіжість, порядок і легкість до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56cm мм |
| Глибина | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Aldo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 485 ₴





