Настінний світильник Maytoni Frame Mod174Wl-02G золотий скляний

- В наявності
- Код: 167042513
10 787 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкові світильники. Стійкові світильники. це ключовий елемент в оформленні інтер'єру, який не тільки виконує функцію джерела світла, але й надає характер приміщенню. Вибір відповідного бра може повністю змінити атмосферу в спальні чи вітальні. Бра. Frame MOD174WL-02G. від відомого виробника. Maytoni. це унікальне освітлення, яке поєднує в собі елегантність і сучасність. Його привабливий дизайн робить його частиною естетики гламур, одночасно пропонуючи функціональність, якої очікують сучасні інтер'єри. Дизайн і виконання. Цей бра вирізняється подовженою формою та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46,2см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 16см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 787 ₴

