Настінний світильник Thoro Lagom 90 зелений оливковий LED 3000K

- В наявності
- Код: 185690921
11 640 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник LAGOM 90 - сучасне освітлення в кольорі оливковому. Спроектований з думкою про шанувальників сучасного дизайну, світильник LAGOM 90 дивує не лише своїм унікальним виглядом, але й передовою технологією. Виконаний з високоякісного алюмінію, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, а також надає інтер'єру елегантного характеру. Оливковий колір - свіжий і модний акцент, який внесе до вашого дому нотку оригінальності. LED-освітлення марки Thoro - функціональність і стиль в одному. LAGOM 90 оснащений інтегрованим LED-освітленням, яке...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Thoro |
| Висота | 88,5 см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Зелений |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 7см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 11 640 ₴






