Настінний світильник Maytoni Calipso Led 1630Lm 2700K C082WL24W27KW

- В наявності
- Код: 180165184
10 722 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Подвійна настінна лампа Calipso C082WL-24W2.7K-W LED 24W 2700K біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Calipso виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см мм |
| Глибина | 8 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 49 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 9см мм |
- Ціна: 10 722 ₴

