Підвісна декоративна лампа K-5557 DORI

- В наявності
- Код: 176594319
10 550 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ефектна стельова лампа з восьми скляними, графітовими абажурами. Висока якість компонентів. Лампа. DORI. з восьми скляними абажурами – сучасне та елегантне освітлення, яке чудово поєднується з різними стилями інтер'єру – від індустріальних до класичних. Конструкція лампи виконана з високоякісного металу в матовому чорному кольорі, що надає їй мінімалістичний, а водночас вишуканий вигляд. У цьому моделі застосовано систему розподілу на два вимикачі, тому в залежності від потреб ти можеш увімкнути одночасно чотири лампочки або всі вісім. Неймовірне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | K-5557 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 550 ₴


