Настінний світильник Step Into Design Crane 2W W8702

- В наявності
- Код: 91933884
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа настінна Crane 2W W8702. - Crane це родина ламп, яка пропонує нам бра, підвісні лампи та підлогові лампи. Виготовлені з високоякісної сталі, пофарбованої в чорний колір. Використано патрон E14, який дозволяє використовувати класичні, світлодіодні та декоративні лампочки потужністю до 40W. Лампи мають цікавий, сучасний вигляд, який безумовно сподобається кожному, хто цінує сучасний і лофт стиль. Ідеально підійде для приміщень таких як: вітальня, спальня, їдальня, кухня, коридор, а також в...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 90см мм |
| Глибина | 175 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25,5 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 263 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴



