Плафон Aldex Pinne 4 кремовий

- В наявності
- Код: 174656814
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельова молекулярна лампа PINNE 1080PL_L9 Aldex кремова в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Pinne виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W, 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴

