Підвісна лампа Aldex Una 2 Coral 1116H11

- В наявності
- Код: 157179147
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Lampa Wisząca Una 2 Coral 1116H11. Aldex Lampa Wisząca Una 2 Coral 1116H11. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн з функціональністю. Завдяки своїй естетиці та високій енергоефективності, лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й стане стильним акцентом. Ідеально підійде для їдальні та кухні, створюючи затишну атмосферу. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Una 2 Coral. є ідеальним рішенням для тих, хто прагне поєднати естетику з екологічною відповідальністю. Лампа підтримує. два...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Una |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 84cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴

