Настінний світильник Amplex Petalo 45 патина мат 845

- В наявності
- Код: 80714476
10 564 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляний настінний світильник Petalo 8798 Amplex антикварний різьблений для передпокою золотий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель PETALO виготовлена з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 564 ₴





