Плафон Step Into Design Stone Dn426-50C металевий білий

- В наявності
- Код: 182540234
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Купольна стельова лампа STONE DN426-50C металева для вітальні біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Stone виготовлена з практичних і міцних...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 060 ₴






