Плафон Aldex Libra 5 білий 1094PL_F

- Немає в наявності
- Код: 136038648
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Лампа стельова LIBRA 5 WHITE (1094PL_F). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і забезпечуючи відповідні умови світла. Aldex Лампа стельова LIBRA 5 WHITE (1094PL_F). це відмінний вибір для людей, які цінують сучасний і мінімалістичний стиль. Її елегантний дизайн та функціональність роблять її ідеальною для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи їдальня. Параметри світла та ефективність. Лампа стельова. LIBRA 5 WHITE. оснащена п'ятьма джерелами світла, що гарантує відповідне освітлення навіть в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Libra |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

