Підвісна лампа Markslojd EAGLE 106551

- В наявності
- Код: 47065117
10 734 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd EAGLE 106551. Люстри є незамінним елементом оформлення інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Вибір відповідної лампи може значно вплинути на атмосферу приміщення, а також його функціональність. Тому варто звернути увагу на такі продукти, як Markslojd EAGLE 106551, які поєднують у собі стиль, якість і ефективність. Параметри світла. Markslojd EAGLE 106551 - це стельова лампа, яка чудово підходить для різних приміщень. Вона оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W, що дозволяє ефективно освітлювати...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна, Дитяча |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 734 ₴









