Підвісна лампа Step Into Design O-Line Led 93см чорна St1689Lbk

- В наявності
- Код: 166942047
10 879 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна O-Line Led 93 см Чорна (St-1689L Bk) - (St1689Lbk). Лампа підвісна. O-Line. від Step Into Design. це відмінне поєднання. сучасного дизайну. і функціональності. Її елегантний вигляд та практичні рішення роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки використанню. енергоефективного джерела світла LED. , лампа не тільки освітлює приміщення, але й сприяє економії енергії. Це чудовий вибір для тих, хто цінує стиль та ефективність. Енергетичні характеристики. Енергоефективність ламп...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 10см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 10 879 ₴

