Підвісна LED лампа Wofi Tappo Wf60320106

- В наявності
- Код: 165957232
12 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Wofi Біла Лампа Підвісна Led Декоративна Стрічка Wf 6032-0106 З Серії Tappo (Wf60320106). Wofi Біла Лампа Підвісна Led Декоративна Стрічка Wf 6032-0106. це відмінний приклад сучасного освітлення, яке поєднує в собі. естетику. і. практичність. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну, лампа ця ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, додаючи їм унікального характеру. Виготовлена з високоякісних матеріалів, лампа не тільки гарно виглядає, але й забезпечує. енергоефективне. освітлення, що робить її ідеальним вибором для кожного приміщення. Енергоефективність і клас...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wofi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150см мм |
| Глибина | 25 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 62 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 12 060 ₴



