Підвісна лампа Rabalux Regina RBL-8175

- В наявності
- Код: 12438992
10 827 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Regina RBL-8175. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Серед них виділяється. підвісна лампа Rabalux Regina RBL-8175, яка поєднує в собі класичний дизайн з сучасною функціональністю, чудово вписуючись у різноманітні інтер'єри. Світлові параметри. Лампа оснащена п'ятьма джерелами світла потужністю 40W кожне, що забезпечує. високу світлову ефективність. При використанні енергозберігаючих LED-ламп, лампа випромінює приємне світло з колірною температурою 4000K, ідеальне для створення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Regina |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 52cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 827 ₴

