Настінний кінкет Maxlight Organic Led 2x1W 3000K золото W0341

- В наявності
- Код: 166727541
11 679 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight - Kinkiet Organic Led 2X1W 3000K Нержавіюча Золото (W0341). Настінні світильники відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Модель. Organic LED 2X1W 3000K. в кольорі. нержавіючого золота. від. Maxlight. це приклад елегантного освітлення, яке чудово впишеться в різноманітні стилі, як сучасні, так і класичні. Завдяки своєму позачасовому дизайну, цей продукт збагачує будь-який простір, створюючи затишну атмосферу. Функціональність. Настінна лампа. Organic. характеризується. регульованим кутом падіння світла. , що робить її надзвичайно...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 11 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Trio Arc |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Кріплення |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 679 ₴


