Підвісна лампа Mossee Rage чорна KINGBATH_MSE010100274

- В наявності
- Код: 140951324
11 378 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Mossee MOOSEE підвісна лампа RAGE чорна (KINGBATH_MSE010100274). Підвісна лампа. RAGE. від виробника. Moosee. це відмінний елемент освітлення, який поєднує в собі сучасний дизайн та функціональність. Стельове освітлення, таке як ця лампа, впливає на атмосферу та функціональність приміщення. Завдяки мінімалістичному стилю, RAGE. ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, від офісів до коридорів. Ключові характеристики. Підвісна лампа. RAGE. вирізняється рядом важливих параметрів, які варто врахувати при виборі освітлення. Ось ключові характеристики продукту: Розміри. :...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Rage |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 11 378 ₴

