Плафон Milagro Saturno чорний 46W Led ML8860

- В наявності
- Код: 148188478
11 154 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа стельова Saturno чорне кільце 46W Led (ML8860). Лампа стельова. від. Milagro. це відмінне рішення для людей, які прагнуть поєднати функціональність з естетикою. Модель. Saturno. вирізняється сучасним дизайном та високою якістю виконання, що робить її ідеальним декоративним елементом будь-якого інтер'єру. Завдяки застосуванню технології. LED. , лампа не лише ефективно освітлює приміщення, але й впливає на зниження витрат на енергію. Енергозбереження. Плафон. Saturno. використовує сучасне джерело світла. LED. потужністю. 46W. Завдяки цьому є. енергозберігаючим. і дружнім...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87cm мм |
| Глибина | 5,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 11 154 ₴




