Підвісна лампа Markslojd Granso 2L чорна 107027

- В наявності
- Код: 83695926
11 128 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Granso 2L Czarnymc (107027). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщення. Завдяки різноманітності стилів і функцій, вони чудово підходять для різних просторів дому, таких як вітальня, спальня чи їдальня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Markslojd Granso 2L Czarnymc, який поєднує елегантність з сучасним дизайном. Світлова ефективність Markslojd Granso 2L Czarnymc обладнана двома джерелами світла потужністю до 40W кожне. Випромінює тепле світло з температурою кольору 3000K,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 64cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gränsö |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня, Дитяча |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 11 128 ₴

