Настінний кінкет Jupiter Delfina 1598Dek2Ch

- В наявності
- Код: 61490707
13 346 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка DELFINA 2xE14 Кінкет вгору Гламур Срібляста Jupiter. Ефектний, декоративний кінкет з родини DELFINA, виготовлений повністю з хромованих елементів. Цей класичний кінкет ідеально підійде для розкішних, просторих інтер'єрів, таких як просторий салон або сходова клітка. Оздоблений безбарвними, сертифікованими кристалами та сріблястими, елегантно блискучими абажурами. Все це робить лампу надзвичайно елегантною. Продукт виготовлений в Польщі. УВАГА! Лампи продаються без лампочок. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ: Продукт польської марки Jupiter...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62 см мм |
| Глибина | 23см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 39см мм |
- Ціна: 13 346 ₴

