Плафон By Rydens 4200660-4505

- В наявності
- Код: 97863141
11 588 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник потолочный. By Rydens 4200660-4505. Светильник потолочный. By Rydens 4200660-4505. це відмінний вибір для тих, хто шукає. стильне. і. функціональне освітлення. для своїх інтер'єрів. Її. сучасний дизайн. та практичні властивості роблять її ідеальною для. офісів. та інших приміщень, де естетика і комфорт є особливо важливими. Енергоефективність і джерела світла. Однією з ключових переваг цього світильника є його. енергоефективність. Модель сумісна з лампочками з цоколем. G9. , що дозволяє використовувати джерела світла з максимальною потужністю. 4W. Дякуючи...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | By Rydens |
| Висота | 20cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 4W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Gross |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | D |
- Ціна: 11 588 ₴


