Плафон Shilo Mitsuma 3Xgu10 чорний 7974

- В наявності
- Код: 94467890
11 207 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo Plafon Mitsuma 3Xgu10 Czarny 7974. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи затишні та функціональні простори. Завдяки різноманітності форм, стилів і застосувань, вони є ідеальним вибором для кожної кімнати. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Shilo Plafon Mitsuma 3Xgu10 Czarny 7974, який чудово поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Світлова ефективність Shilo Plafon Mitsuma 3Xgu10 Czarny пропонує вражаючу світлову ефективність завдяки можливості використання трьох ламп потужністю до 8W кожна...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Висота | 12cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 8W Вт |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 26cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 207 ₴

