Плафон Nordlux Kaito білий 2320556001

- В наявності
- Код: 166727738
11 220 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nordlux Kaito Лампа стельова Білий (2320556001). Лампа Kaito. від. Nordlux. це сучасний плафон, який чудово вписується в різноманітні інтер'єри. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну та універсальному білому кольору, лампа ця підійде як для затишних віталень, так і для офісів. Варто звернути увагу на її енергоефективність та використані матеріали, які впливають на функціональність і естетику продукту. Енергоефективність. У сучасному світі енергоефективність є ключовим фактором при виборі освітлення. Лампа Kaito характеризується...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38,5 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 24W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Kaito |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 220 ₴

